所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 5TO-220AB SMD |
| Type | High Side |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Supply Voltage Range | 5 to 34 V |
| Input Voltage | -10 to 16 V |
| Minimum Output Current | 5.8 A |
| Supply Current | 1.8 mA |
| Maximum Power Dissipation | 75000 mW |
| Switch On Resistance | 0.05 Ohm |
| Operating Temperature | -40 to 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话