所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28DIP Module |
| Type | NVSRAM |
| Bus Type | Parallel |
| Density | 256 Kb |
| Organization | 32Kx8 |
| Data Bus Width | 8 Bit |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Trays |
| Mounting | Through Hole |
| Package Width | 18.42 |
| PCB | 28 |
| Screening Level | Commercial |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Density | 256K |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | DIP Module |
| Standard Package Name | DIP Module |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Data Bus Width | 8 |
| Interface Type | Parallel |
| Package Length | 37.72 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 |
| Pin Count | 28 |
| Maximum Operating Current | 50 |
| Package Height | 9.4 |
| Maximum Random Access Time | 100 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Packaging | Tray |
| Format - Memory | RAM |
| Supplier Device Package | 28-DIP Module (18.42x37.72) |
| Memory Type | NVSRAM (Non-Volatile SRAM) |
| Memory Size | 256K (32K x 8) |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 28-DIP Module (0.61", 15.49mm) |
| Interface | Parallel |
| Speed | 100ns |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 37.72 x 18.42 x 9.4mm |
| Height | 9.4mm |
| Length | 37.72mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Maximum Random Access Time | 100ns |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Organisation | 32K x 8 bit |
| Package Type | DIP |
| Width | 18.42mm |
| Access Time (Max) | 100 ns |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Word Size | 8 b |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Supply Current | 50 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.75 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话