所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Cut Tape |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| PCB | 8 |
| Package Width | 4(Max) |
| Screening Level | Commercial |
| Supplier Package | SOIC |
| Package Length | 5(Max) |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Controller Type | Nonvolatile SRAM |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package Type | SOIC |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Rad Hardened | No |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | 0 to 70 |
| Package | Pins | SOIC (D) | 8 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 2500 | LARGE T&R |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 0 to 70 |
| Package Group | PDIP SOIC |
| Datasheet | SLUS143 |
| Supply Voltage | 5 |
| Special Features | Controller |
| 控制器类型 | Nonvolatile SRAM |
| 供应商器件封装 | 8-SOIC |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压 - 电源 | 4.5 V ~ 5.5 V |
| 封装/外壳 | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
咨询QQ
热线电话