所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Noise Figure (dB Typ @ f) | 3dB @ 200MHz |
| Transistor Type | NPN |
| Mounting Type | Through Hole |
| Frequency - Transition | 700MHz |
| Standard Package | 2,000 |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 20V |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Power - Max | 625mW |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 @ 20mA, 10V |
咨询QQ
热线电话