所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Ultraviolet Lamps |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Packaging | Bulk |
| Diameter | 9 mm |
| Intensity | 0.75 cd/m2 |
| Length | 59 mm |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Voltage Rating | 150 V |
| Part # Aliases | (BULK) BF959-UV1/3 |
| Life | Obsolete |
| Size / Dimension | 9.0mm x 59mm |
| Current | 5mA |
| Voltage | 375V Start, 150V Operating |
| Standard Package | 50 |
| Output | 0.15µW, cm2 @ 1" |
| Type | CCFL, Ultraviolet (UV) Narrow Spectrum |
| rohs | Not applicable |
咨询QQ
热线电话