所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | CCFL Fluorescent Lamps |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Bulb Type | Miniature Cold Cathode Fluorescent Lamp |
| Start Voltage | 1300 V |
| Operating Supply Voltage | 520 V |
| Operating Current | 5 mA |
| Intensity | 28000 cd/m2 |
| Length | 250 mm |
| Diameter | 3 mm |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Part # Aliases | (BULK) BF3250-20B |
| Size / Dimension | 3.0mm x 250mm |
| Current | 5mA |
| Voltage | 1200V Start, 520V Operating |
| Standard Package | 50 |
| Type | CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp |
| rohs | Not applicable |
| Supply Voltage | 520 V |
咨询QQ
热线电话