所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Lighting Fixtures |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | LED Lighting Fixtures |
| Wavelength/Color Temperature | 5000 K |
| Luminous Flux | 165 lm |
| Width | 15.69 mm |
| Length | 304.8 mm |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Packaging | Bulk |
| Beam Angle | 100 deg |
| Forward Voltage | 24 V |
| Height | 19.1 mm |
| Power Rating | 5 W |
咨询QQ
热线电话