所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
| Current - Max | 10A |
| Voltage - Max | 12V |
| Packaging | Bulk |
| Standard Package | 1,000 |
| R Min/Max | 0.200 ~ 0.300 Ohm |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 2.1A |
| Current - Trip (It) | 4.15A |
| Package/Case | Radial, Disc |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Brand | EPCOS / TDK |
咨询QQ
热线电话