所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Enclosure Type | :Instrument |
| Enclosure Material | :Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Body Colour | :White |
| External Height - Imperial | :3.35" |
| External Height - Metric | :85mm |
| External Width - Imperial | :9.25" |
| External Width - Metric | :235mm |
| External Depth - Imperial | :6.5" |
| External Depth - Metric | :165mm |
| IP Rating | :IP40 |
| NEMA Rating | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Operating Temperature Max | :80°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Weight (kg) | 0.38 |
| Tariff No. | 39231000 |
咨询QQ
热线电话