Vishay Huntington Electric Inc.
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Diameter | 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) |
| Resistance (Ohms) | 1.6 |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Standard Package | 1 |
| Power (Watts) | 300W |
| Packaging | Bulk |
| Length | 8.500" (215.90mm) |
| Adjustment Type | Slide |
| Package / Case | Cylinder, Tube |
| Termination | Solder Lug |
| Tolerance | ±10% |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话