所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Core Processor | AVR |
| Core Size | 8-Bit |
| EEPROM Size | 2K x 8 |
| Standard Package | 1,000 |
| Program Memory Type | FLASH |
| Oscillator Type | Internal |
| Data Converters | A/D 8x10b |
| Connectivity | EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART, USB, USB OTG |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of I /O | 48 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Package / Case | 64-TQFP |
| RAM Size | 4K x 8 |
| Speed | 16MHz |
| Other Names | AT90USB647-AURCT |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Supplier Device Package | 64-TQFP |
| Number of I/O | 48 |
咨询QQ
热线电话