所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8MSOP EP |
| Operating Supply Voltage | 6 to 30 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | LED Display Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | MSOP-8-EP |
| Maximum Supply Current | 5 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Life | New At Mouser |
| Typical Operating Supply Voltage | 9|12|15|18|24 |
| Standard Package Name | MSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 0.95 |
| Mounting | Surface Mount |
| Maximum Supply Current | 5000 |
| PCB | 8 |
| Number of Segments | 8 |
| Package Width | 3 |
| Supplier Package | MSOP EP |
| Package Length | 3.1 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 36 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 6 |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Matchcode | AL8806MP8-13 |
| Unit Pack | 2500 |
| Standard Leadtime | 10 weeks |
| MOQ | 2500 |
| T(A)min | -40° |
| V(out) | 30V |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| T(A)max | 125° |
| I(out) | 1.5A |
| Automotive | NO |
| Type | Buck |
| V(in)max | 30V |
| Number of Outputs | 1 |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-MSOP-EP |
| Voltage - Output | 30V |
| Constant Current | Yes |
| Voltage - Supply | 6 V ~ 30 V |
| Type - Primary | General Purpose |
| Frequency | 1MHz |
| Topology | PWM, Step-Down (Buck) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package Type | MSOP EP |
| Operating Temperature (Max) | 125C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 9/12/15/18/24 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 6 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 30 V |
| Supply Current | 5000 mA |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话