所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Resettable Fuses |
| RoHS | No |
| Current Rating | 100 A |
| Resistance | 0.0181 Ohms |
| Maximum Voltage DC | 16 V |
| Hold Current | 8 A |
| Mounting Style | Through Hole |
| Termination Style | Radial |
| Trip Current | 15 A |
| Series | AGRF |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Current Rating (Max) | 100 A |
| Maximum Voltage | 16 VDC |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Type | PolySwitch Resettable Fuses |
| Part # Aliases | D44559-000 |
| Current Rating - Max | 100 A |
咨询QQ
热线电话