所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Number of Channels | 4 |
| Architecture | Pipeline |
| Conversion Rate | 65000 KSPs |
| Resolution | 12 bit |
| Input Type | Single-Ended/Differential |
| SNR | 69.3 dB |
| Interface Type | Serial, LVDS |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Package / Case | LLP EP |
| Maximum Power Dissipation | 830 mW |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Number of Converters | 4 |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Voltage Reference | Internal, External |
| Series | ADC12QS065 |
| Number of Bits | 12 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | Serial |
| Sampling Rate (Per Second) | 65M |
| Supplier Device Package | 60-WQFN (9x9) |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Standard Package | 250 |
| Number of Inputs and Type | 4 Differential, 4 Single-Ended |
| Other Names | ADC12QS065CISQTR |
| Package/Case | 60-WFQFN Exposed Pad |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话