所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20PLCC |
| Type | PLL Frequency Synthesizer |
| Family | AD9901 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Operating Supply Voltage | -5.2|5 V |
| Maximum Input Frequency | 200 MHz |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Operating Supply Voltage | -5.2|5 |
| Standard Package Name | PLCC |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Supply Current | 54 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Maximum Input Frequency | 200 |
| Minimum Operating Supply Voltage | -4.94|4.75 |
| Supplier Package | PLCC |
| Screening Level | Commercial |
| Maximum Operating Supply Voltage | -5.46|5.25 |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | J-Lead |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | CMOS, ECL, TTL |
| Supplier Device Package | 20-PLCC (9x9) |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Packaging | Tube |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | CMOS, ECL, TTL |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 20-LCC (J-Lead) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 9.04 x 9.04 x 3.68mm |
| Height | 3.68mm |
| Length | 9.04mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | -4.94 V, 5.25 V |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Maximum Supply Current | 54 mA |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V, -5.46 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Package Type | P 20A |
| Width | 9.04mm |
| Factory Pack Quantity | 49 |
| Series | AD9901 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | - 5.46 V, + 5.25 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package / Case | PLCC-20 |
| Supply Current | 54 mA |
| Supply Voltage - Min | - 4.94 V, + 4.75 V |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Programmable | No |
| PLL Input Freq (Max) | 200 MHz |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | -5.2/5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | -4.94/4.75 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | -5.46/5.25 V |
| DELETED | Compliant |
| Weight (kg) | 0.00068 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话