所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 80LQFP |
| Family | AD9857 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Trays |
| Standard Package Name | QFP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 1.4 |
| Mounting | Surface Mount |
| Packaging | Tray |
| PCB | 80 |
| Package Width | 14 |
| Screening Level | Extended Industrial |
| Supplier Package | LQFP |
| Package Length | 14 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 80 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Upconverter |
| Supplier Device Package | 80-LQFP (14x14) |
| RF Type | HFC Cable Network |
| Frequency | 5MHz ~ 200MHz |
| Package/Case | 80-LQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3 V to 3.5 V |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | AD9857 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | LQFP-80 |
| Factory Pack Quantity | 90 |
| Resolution | 14 bit |
| Number of Converters | 1 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package Type | LQFP |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Rad Hardened | No |
| 功能 | Upconverter |
| 系列 | AD9857 |
| 封装/外壳 | 80-LQFP |
| 频率 | 5MHz ~ 200MHz |
| 频率类型 | HFC Cable Network |
| Development Kit | AD9857/PCBZ |
| Brand | Analog Devices |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话