所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Type | Instrumentation Amplifier |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Rail to Rail | Rail to Rail Output |
| Maximum Voltage Gain | 60 dB |
| Power Supply Type | Single|Dual |
| Minimum Single Supply Voltage | 2.2 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 36 V |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±1.1 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±18 V |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话