所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8MSOP |
| Type | Instrumentation Amplifier |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Rail to Rail | Rail to Rail Output |
| Maximum Voltage Gain | 60 dB |
| Power Supply Type | Single|Dual |
| Minimum Single Supply Voltage | 2.2 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 36 V |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±1.1 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±18 V |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Single Supply Voltage | 3|5|9|12|15|18|24|28 |
| Package Width | 3 |
| Maximum Input Resistance | 800(Typ)@±15V |
| PCB | 8 |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±18 |
| Maximum Input Bias Current | 0.027@±15V |
| EU RoHS | Compliant |
| Output Type | Rail to Rail |
| Minimum CMRR | 80 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Maximum Voltage Gain | 60 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | MSOP |
| Standard Package Name | MSOP |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Maximum Single Supply Voltage | 36 |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±1.1 |
| Typical Dual Supply Voltage | ±3|±5|±9|±12|±15 |
| Package Length | 3 |
| Pin Count | 8 |
| Maximum Input Offset Voltage | 0.1@±15V |
| Minimum Single Supply Voltage | 2.2 |
| Package Height | 0.85 |
| Packaging | Tube |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Current - Output / Channel | 13mA |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 1.5MHz |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Current - Supply | 350µA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.2 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Slew Rate | 0.6 V/µs |
| Current - Input Bias | 20nA |
| Voltage - Input Offset | 100µV |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 3.2 x 3.2 x 0.95mm |
| Height | 0.95mm |
| Length | 3.2mm |
| Maximum Operating Temperature | +125 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | MSOP |
| Typical Dual Supply Voltage | ±1.35 → ±18V |
| Typical Gain Bandwidth Product | 1.5MHz |
| Typical Single Supply Voltage | 2.2 → 36 V |
| Width | 3.2mm |
| Operating Supply Voltage | 2.2 V to 36 V |
| Dual Supply Voltage | 1.35 V to 18 V |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 125 C |
| Available Set Gain | 1 V/V to 1000 V/V |
| Series | AD8226 |
| Common Mode Rejection Ratio - Min | 120 dB |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Maximum Input Resistance | 800 MOhms at +/- 15 V |
| Bandwidth | 1500 kHz |
| Input Offset Voltage | 100 uV |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Supply Current | 325 uA |
| Input Voltage | 2.2 V to 36 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -40C to 125C |
| Number of Elements | 1 |
| Common Mode Rejection Ratio | 80 dB |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Input Resistance | 800 MOhm |
| Input Bias Current | 27 nA |
| Voltage Gain dB | 60 dB |
| Power Supply Requirement | Single/Dual |
| Dual Supply Voltage (Min) | �1.1 V |
| Rail/Rail I/O Type | Rail to Rail Output |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | 2.2 V |
| Single Supply Voltage (Max) | 36 V |
| Single Supply Voltage (Typ) | 3/5/9/12/15/18/24/28 V |
| Dual Supply Voltage (Max) | �18 V |
| No. of Amplifiers | :1 |
| Supply Voltage Range | :± 1.35V to ± 18V |
| Amplifier Case Style | :MSOP |
| No. of Pins | :8 |
| Amplifier Output | :Rail to Rail |
| CMRR | :80dB |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Supply Voltage Max | :36V |
| Supply Voltage Min | :1.35V |
| Weight (kg) | 0.000175 |
| Tariff No. | 85423300 |
咨询QQ
热线电话