所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SOIC N |
| Family | AD808 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 16 |
| Package Width | 4(Max) |
| Supplier Package | SOIC N |
| Package Length | 10(Max) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Packaging | Tube |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type | Receiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 48 |
| Maximum Power Dissipation | 400 mW |
| Series | AD808 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Current | 100 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Current | 100 mA |
| Brand | Analog Devices |
| Pd - Power Dissipation | 400 mW |
| Height | 1.5 mm (Max) |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Length | 10 mm (Max) |
咨询QQ
热线电话