所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Output / Channel | 45mA |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 110MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 4.8mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3 V ~ 12 V, ±1.5 V ~ 6 V |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Slew Rate | 170 V/µs |
| Current - Input Bias | 1.4µA |
| Voltage - Input Offset | 1.8mV |
| Number of Circuits | 2 |
| Product | Operational Amplifiers |
| Series | AD8052 |
| Brand | Analog Devices |
| 3 dB Bandwidth | 110 MHz |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话