所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20PLCC |
| Output Frequency | 0.002 to 0.02 MHz |
| Operating Supply Voltage | ±5 V |
| Type | Programmable Oscillator |
| Tuning Voltage | 1.8(RMS) to 2.2(RMS) V |
| Load Capacitance | 1000 pF |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Package | PLCC |
| Standard Package Name | PLCC |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Package Height | 3.68(Min) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 9.04(Max) |
| PCB | 20 |
| Package Length | 9.04(Max) |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | J-Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 20-PLCC (9x9) |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 8mA |
| Voltage - Supply | ±4.75 V ~ 5.25 V |
| Frequency | 2kHz ~ 20kHz |
| Package/Case | 20-LCC (J-Lead) |
| rohs | Lead free / RoHS non-compliant |
| Factory Pack Quantity | 49 |
| Product | Programmable |
| Dimensions | 9.04 mm W x 9.04 mm L x 4.57 mm H |
| Series | AD2S99 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Output Format | Sinewave |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Supply Voltage | 4.75 V to 5.25 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PLCC-20 |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | No |
| Screening Level | Industrial |
| Programmable | Yes |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Min) | �4.75 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | �5.25 V |
| Operating Temperature Max Deg. C | 85C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -40C |
| Product Length (mm) | 9.04 mm |
| Product Depth (mm) | 9.04 mm |
| Product Height (mm) | 3.68 mm |
| Operating Supply Voltage (Typ) | �5 |
| DELETED | Not Compliant |
咨询QQ
热线电话