所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20PLCC |
| Output Frequency | 0.002 to 0.02 MHz |
| Operating Supply Voltage | ±5 V |
| Type | Programmable Oscillator |
| Tuning Voltage | 1.8(RMS) to 2.2(RMS) V |
| Load Capacitance | 1000 pF |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Package | PLCC |
| Standard Package Name | PLCC |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Package Height | 3.68(Min) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 9.04(Max) |
| PCB | 20 |
| Package Length | 9.04(Max) |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | J-Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 20-PLCC (9x9) |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 8mA |
| Voltage - Supply | ±4.75 V ~ 5.25 V |
| Frequency | 2kHz ~ 20kHz |
| Package/Case | 20-LCC (J-Lead) |
| rohs | RoHS non-compliant |
| Factory Pack Quantity | 49 |
| Series | AD2S99 |
| Supply Voltage - Max | +/- 5.25 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PLCC |
| Supply Voltage - Min | +/- 4.75 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | No |
| 供应商器件封装 | 20-PLCC (9x9) |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | ±4.75 V ~ 5.25 V |
| 封装/外壳 | 20-LCC (J-Lead) |
| 频率 | 2kHz ~ 20kHz |
| 类型 | Oscillator, Sinusoidal |
| 电流 - 电源 | 8mA |
咨询QQ
热线电话