所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Width | 7.5 |
| Mounting | Surface Mount |
| Typical Response Time | 4 |
| Maximum Sensing Current | ±25 |
| PCB | 16 |
| eurohs | Compliant |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Packaging | Tape and Reel |
| EU RoHS | Compliant |
| Sensitivity | 18.5 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SOIC W |
| Standard Package Name | SOIC W |
| Operating Frequency | 120 |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Package Length | 10.3 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 16 |
| Package Height | 2.35(Max) |
| Module/IC Classification | IC |
| Sensing Current Type | AC |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Accuracy | ±2.9% |
| Sensor Type | Open Loop Hall Effect |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | Analog, Ratiometric |
| Sensitivity | 18.6mV/A |
| Polarization | Bidirectional |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 9mA |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Standard Package | 1,000 |
| Current - Sensing | ±25A |
| Response Time | 4µs |
| Frequency | 120kHz |
| Package/Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 620-1444-1 |
咨询QQ
热线电话