所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Adhesive Backed Cable Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | White |
| Material | Nylon |
| Length | 38.1 mm |
| Width | 38.1 mm |
| Features | Superior adhesive for long term reliability |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Product Length | 38.1 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 6.4 |
| Product Depth | 38.1 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Subcategory | Cable Accessories |
| Lead Time | 14 Days |
| Unit Weight | 1.400 lbs |
| Series | * |
| Other Names | 07498358478 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Base Width | 1.50 |
| Package Quantity | 200 |
| Back/Mtg Type | Adhesive |
| Material Color | White |
| Base Type | Cable Tie Mounting |
| Tie Width Max - in | 0.35 |
| Base Length | 1.50 |
| Tie Entry | 4-Way |
咨询QQ
热线电话