所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Adhesive Backed Cable Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | White |
| Material | Nylon |
| Length | 38.1 mm |
| Width | 38.1 mm |
| Features | Superior adhesive for long term reliability |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Product Length | 38.1 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 6.4 |
| Product Depth | 38.1 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Subcategory | Cable Accessories |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Adhesive |
| Size / Dimension | 1.50" L x 1.50" W x 0.25" H (38.1mm x 38.1mm x 6.4mm) |
| For Use With/Related Products | M, I, S, LH, and H Ties |
| rohs | 1.50" L x 1.50" W x 0.25" H (38.1mm x 38.1mm x 6.4mm) |
| Unit Weight | 6 oz |
| Mount Fixing Type | :Adhesive |
| Mount Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Mount Colour | :Natural |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Cable Tie Mount |
| Body Length | :38.1mm |
| Colour | :Natural |
| External Length / Height | :6.4mm |
| External Width | :38.1mm |
| For Use With | :Panduit Cable Ties |
| Height | :6.4mm |
| Load Max | :513g |
| Weight (kg) | 0.15 |
| Tariff No. | 85366910 |
咨询QQ
热线电话