所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 56TSSOP |
| Type | PLL Clock Synthesizer |
| Family | 9LPRS502 |
| Number of Elements per Chip | 3 |
| Output Frequency Range | 33.33 to 400 MHz |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Maximum Input Frequency | 15 MHz |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Part # Aliases | ICS9LPRS502SGLF |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 34 |
| Series | 9LPRS502 |
| Brand | IDT |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Tube |
| Width | 6.1 mm |
| Length | 14 mm |
| Package / Case | TSSOP-56 |
咨询QQ
热线电话