所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 64TSSOP |
| Type | PLL Clock Synthesizer |
| Family | 9LPR501 |
| Number of Elements per Chip | 3 |
| Output Frequency Range | 33.33 to 400 MHz |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Input Frequency | 14.31818(Typ) MHz |
| Maximum Input Frequency | 15 MHz |
| Standard Package | Bulk |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V |
| Number of Outputs | 22 |
| Series | ICS9LPR501 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | TSSOP-64 |
| Part # Aliases | ICS9LPR501SGLF |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Supply Current | 135 mA |
| Max Input Freq | 14.31818 MHz |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 28 |
| Operating Supply Current | 135 mA |
| Brand | IDT |
| Packaging | Tube |
| Height | 1 mm |
| Width | 6.1 mm |
| Length | 17 mm |
咨询QQ
热线电话