所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connection Type | Threaded |
| Coupling Gender | Female |
| Manufacturer Series | 9414U |
| Material | Reinforced Polymer |
| Maximum Operating Pressure | 16 bar |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Seal Material | Nitrile Rubber |
| Thread Gender | Female |
| Thread Size | 1/2 in |
| Thread Standard | G |
| Threaded Connection | G 1/2 Female |
| 螺纹尺寸 | 1/2 in |
| 制造商系列 | 9414U |
| 螺纹标准 | G |
| 最低操作温度 | -20°C |
| 密封材料 | 丁腈橡胶 |
| 螺纹性别 | 内螺纹 |
| 材料 | 增强聚合物 |
| 接头性别 | 母 |
| 螺纹连接 | G 1/2 内螺纹 |
| 最高操作温度 | +60°C |
| 最大操作压力 | 16 bar |
| 连接类型 | 螺纹 |
咨询QQ
热线电话