所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | EEPROM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Memory Size | 16 Kbit |
| Organization | 256 x 8 |
| Data Retention | 200 yr |
| Maximum Clock Frequency | 3 MHz |
| Maximum Operating Current | 3 mA |
| Operating Supply Voltage | 2.5 V, 5.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | MSOP-8 |
| Interface Type | Microwire |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 2.5 V |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话