所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8TDFN EP |
| Interface Type | Serial-Microwire |
| Density | 4 Kb |
| Maximum Operating Frequency | 2 MHz |
| Maximum Random Access Time | 250 ns |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Organization | 512x8 |
| Data Retention | 200(Min) Year |
| Hardware Data Protection | Yes |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 3 |
| PCB | 8 |
| Screening Level | Industrial |
| Data Retention | 200(Min) |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Density | 4K |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Operating Frequency | 2 |
| Supplier Package | TDFN EP |
| Standard Package Name | DFN |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Length | 2 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 8 |
| Maximum Operating Current | 2 |
| Package Height | 0.73 |
| Maximum Random Access Time | 250 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Lead Shape | No Lead |
| Unit Pack | 3300 |
| MOQ | 3300 |
| Format - Memory | EEPROMs - Serial |
| Supplier Device Package | 8-TDFN (2x3) |
| Memory Type | EEPROM |
| Memory Size | 4K (512 x 8) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Interface | Microwire, 3-Wire Serial |
| Speed | 2MHz |
| Package/Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Brand | Microchip Technology |
咨询QQ
热线电话