所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Outside Width | 2.75 in |
| Outside Height | 0.94 in |
| Product | Electronics Enclosures |
| Product Category | Enclosures, Boxes, & Cases |
| Features | Insertable molded areas |
| Color | Gray |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Flammability Rating | UL 94 HB |
| Part # Aliases | 12273 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Outside Depth | 4.94 in |
咨询QQ
热线电话