所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting rail size | TS35 |
| Electrical mounting | spring clamp, screw terminal |
| Number of ways | 2 |
| Rated current | 76A |
| Multiplicity | 1 |
| Number of terminals | 16 |
| Height | 32.7mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Width | 58mm |
| Body material | polyamide |
| Splice terminal type | commoning block, rail |
| Rated voltage | 690V |
| Wire cross section | 0.5...4mm2 |
| Collective package [pcs] | 1 |
| Colour | blue/green |
| spg | 1 |
咨询QQ
热线电话