所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 1156FCBGA |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Part # Aliases | IDT89HPES48H12ZABRI |
| RoHS | No |
| Operating Supply Voltage | 1 V, 1.5 V, 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Type | Switch - PCIe |
| Width | 35 mm |
| Series | 89HPES48H12 |
| Brand | IDT |
| Data Rate | 192 Gb/s |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Height | 2.82 mm |
| Packaging | Tray |
| Number of Ports | 12 Port |
| Length | 35 mm |
| Version | Gen1 |
| Number of Lanes | 48 Lane |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | FCBGA-1156 |
| Maximum Clock Frequency | 125 MHz |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话