所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 1 V |
| Description/Function | 48-Lane, 12-Port PCI Express Switch |
| Maximum Power Dissipation | 6.82 W |
| Input Voltage Range - Max | 1.1 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Current - Max | 2.774 A |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | FCBGA-1156 |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 1156-FCBGA (35x35) |
| Packaging | Tray |
| Applications | Switch Interfacing |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Standard Package | 24 |
| Interface | PCI Express |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Brand | IDT |
| Pd - Power Dissipation | 6.82 W |
| Number of Ports | 12 Port |
| Number of Lanes | 48 Lane |
| Data Rate | 192 Gb/s |
| Factory Pack Quantity | 24 |
| Maximum Clock Frequency | 125 MHz |
| Type | Switch - PCIe |
咨询QQ
热线电话