所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Inverter Type | :Backlight |
| Output Voltage | :435V |
| Output Current | :5mA |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Inverter |
| For Use With | :NL6448BC26 & NL8060BC21 Series LCD Modules |
| Operating Temperature Max | :75°C |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Operating Temperature Range | :-20°C to +75°C |
| Output Voltage Range | :435V |
| Supply Voltage | :12V |
| Weight (kg) | 0.025 |
| Tariff No. | 85044084 |
咨询QQ
热线电话