所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16TSSOP |
| Configuration | 1 x 3:1 |
| Input Signal Type | LVCMOS|LVTTL |
| Maximum Output Frequency | 200 MHz |
| Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.375 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Series | 83904-02 |
| Brand | IDT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| Width | 4.4 mm |
| Length | 5 mm |
| Package / Case | TSSOP-16 |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话