所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16TSSOP |
| Configuration | 1 x 3:1 |
| Input Signal Type | LVCMOS|LVTTL |
| Maximum Output Frequency | 200 MHz |
| Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.375 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Number of Outputs | 4 |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay - Max | 1.9 ns |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | TSSOP-16 |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V |
| Supply Current | 7 mA |
| Part # Aliases | ICS83904AG-02LF |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Current | 7 mA |
| Factory Pack Quantity | 96 |
| Series | 83904-02 |
| Brand | IDT |
| Packaging | Tube |
| Height | 1 mm |
| Width | 4.4 mm |
| Length | 5 mm |
咨询QQ
热线电话