所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Enclosure Type | :Control |
| Enclosure Material | :Plastic |
| Body Colour | :Grey |
| External Height - Imperial | :3.346" |
| External Height - Metric | :85mm |
| External Width - Imperial | :3.504" |
| External Width - Metric | :89mm |
| External Depth - Metric | :58mm |
| IP Rating | :IP66 |
| NEMA Rating | :4X |
| No. of Switch Holes | :1 |
| Weight (kg) | 0.22 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话