所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±0.5ppm |
| Current - Supply (Max) | 2mA |
| Frequency | 12.8MHz |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Standard Package | 3,000 |
| Output | Clipped Sine Wave |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Type | TCXO |
| Package/Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
| Product | TCVCXO |
| Dimensions | 2.5 mm W x 3.2 mm L x 1 mm H |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Output Format | Sinewave |
| Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature | - 30 C |
| Package / Case | 3.2 mm x 2.5 mm |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话