所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Through Hole |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Color | Black |
| Gender | Female |
| Standard Package | 100 |
| Card Thickness | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Contact Finish | Gold |
| Packaging | Tray |
| Material - Insulation | Polyester, Glass Filled |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 130 |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Type | Cantilever |
| Termination | Solder |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30µin (0.76µm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Product Type | Board Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 25 |
咨询QQ
热线电话