所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage Rating | :40V |
| Current Rating | :80mA |
| Length | :100mm |
| External Width | :12mm |
| External Depth | :64mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :2 Channel Analog Input Module |
| For Use With | :RTDs |
| Weight (kg) | 0.064 |
| Tariff No. | 85389091 |
咨询QQ
热线电话