所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 56VQFN EP |
| Logic Function | Registered Buffer |
| Logic Family | SSTV |
| Number of Selection Inputs per Element | 0 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Number of Element Inputs | 13 |
| Number of Element Outputs | 26 |
| Output Signal Type | Single-Ended |
| Polarity | Non-Inverting |
| Maximum Frequency | 500(Min) MHz |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5 V |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Fabrication Technology | CMOS |
| Mounting | Surface Mount |
| Absolute Propagation Delay Time | 5 |
| Package Width | 8 |
| PCB | 56 |
| Screening Level | Commercial |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5 |
| Maximum Frequency | 500(Min) |
| EU RoHS | Compliant |
| Number of Channels per Chip | 13 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | VQFN EP |
| Standard Package Name | QFN |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum High Level Output Current | -16 |
| Package Length | 8 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 |
| Pin Count | 56 |
| Package Height | 0.93 |
| Maximum Low Level Output Current | 16 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 2.7 |
| Triggering Type | Positive-Edge/Negative-Edge |
| Lead Shape | No Lead |
| Number of Bits | 13, 26 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Logic Type | Registered Buffer with SSTL_2 Compatible I/O for DDR |
| Supplier Device Package | 56-VQFN (8x8) |
| Supply Voltage | 2.3 V ~ 2.7 V |
| Package/Case | 56-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Buffers & Line Drivers |
| Number of Input Lines | 13 |
| High Level Output Current | - 16 mA |
| Series | SN74SSTVF16859 |
| Low Level Output Current | 16 mA |
| Supply Voltage - Max | 2.7 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | QFN-56 |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Propagation Delay Time | 2.5 ns, 2.2 ns |
| Supply Voltage - Min | 2.3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Number of Output Lines | 26 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | 0 to 70 |
| Package | Pins | VQFN (RGQ) | 56 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 2000 | LARGE T&R |
| Rating | Catalog |
| Output Drive | 16 |
| Operating Temperature Range | 0 to 70 |
| Package Group | TSSOP VQFN |
| Datasheet | SCES429B |
| Operating Frequency Range | 500 |
| VCC | 2.5 |
| HiRel | |
| No of Outputs | 26 |
咨询QQ
热线电话