所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIJ |
| Interface Type | Serial-I2C |
| Density | 256 Kb |
| Maximum Operating Frequency | 0.4 MHz |
| Maximum Random Access Time | 900 ns |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 V |
| Organization | 32Kx8 |
| Data Retention | 200(Min) Year |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Programming Voltage | 2.5 to 5.5 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 90 |
| MOQ | 500 |
| Maximum Operating Current | 400 uA, 3 mA |
| Product Category | EEPROM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 90 |
| Operating Supply Voltage | 2.5 V to 5.5 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Tube |
| Memory Size | 256 Kbit |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Maximum Clock Frequency | 0.4 MHz |
| Supply Voltage - Min | 2.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Access Time | 900 ns |
| Operating Current | 400 uA, 3 mA |
| Access Time (Max) | 900 ns |
| Frequency | 0.4 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SOIJ |
| Pin Count | 8 |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Programmable | Yes |
| Write Protection | Yes |
| Supply Current | 3 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3/5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| DELETED | Compliant |
| Memory Configuration | :32K x 8 |
| Clock Frequency | :400kHz |
| Supply Voltage Min | :2.5V |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| Memory Case Style | :SOIJ |
| No. of Pins | :8 |
| IC Interface Type | :I2C |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85423261 |
咨询QQ
热线电话