所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8TDFN EP |
| Interface Type | Serial-I2C |
| Density | 16 Kb |
| Maximum Operating Frequency | 0.4 MHz |
| Maximum Random Access Time | 900 ns |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 V |
| Organization | 8Blockx256x8 |
| Data Retention | 200(Min) Year |
| Hardware Data Protection | Yes |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Programming Voltage | 2.5 to 5.5 V |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话