所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | BNC to BNC |
| Features | Shielded |
| Color | Black |
| Cable Type | RG-174 |
| Length | 72.0" (1828.8mm) |
| 1st Connector | BNC Male Plug |
| Gender | Male to Male |
| Standard Package | 2 |
| 2nd Connector | BNC Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 75°C |
| Factory Pack Quantity | 2 |
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| Connector B Series | BNC |
| Connector A Series | BNC |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Part # Aliases | 1932294 |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Coaxial Cable Type | :RG174 |
| Cable Length - Imperial | :72" |
| Cable Length - Metric | :1.83m |
| Connector Type A | :BNC Straight Plug |
| Connector Type B | :BNC Straight Plug |
| Jacket Color | :Black |
| Cable Length | :72" |
| Weight (kg) | 0.054 |
| Tariff No. | 85366910 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Application | Forgreaterflexibilityintightandlowpowersituations |
| BootType | NonBooted |
| Cableend1,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend1,ConnectorType | BNCMale |
| Cableend2,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend2,ConnectorType | BNCMale |
| CableType | RG-174/U |
| Color,Jacket | Black |
| Length,Cable | 72" |
| Material,Conductor | BareCopperCoveredSteel |
| Material,Insulation | Polyethylene |
| Material,Jacket | Polyvinylchloride |
| Shielding | TinnedCopperBraid |
| Size,Conductor | 26AWG |
| SpecialFeatures | MoldedStrainRelief,NonBooted |
| Standards | UL,CE |
| Stranding | 7×34 |
| Temperature,Rating | -40to+75°C |
| WireSize | 26AWG |
咨询QQ
热线电话