所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Wire Size | 20 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Voltage Rating | 500VAC |
| Connector Type A | BNC |
| Cable Type | RG58C/U |
| Connector Type | BNC to BNC |
| Gender | M-M |
| Contact Plating | Gold |
| Connector Type B | BNC |
| Cable Length | 7.62 |
| Contact Material | Brass |
| Style | BNC to BNC |
| Features | Shielded |
| Color | Black |
| Length | 300.0" (7.6m) 25' |
| 1st Connector | BNC Male Plug |
| Standard Package | 2 |
| 2nd Connector | BNC Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2 |
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| Connector B Series | BNC |
| Connector A Series | BNC |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Part # Aliases | 1931458 |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Coaxial Cable Type | :RG58C |
| Cable Length - Imperial | :300" |
| Cable Length - Metric | :7.6m |
| Jacket Color | :Black |
| Voltage AC | :33V |
| Weight (kg) | 0.336 |
| Tariff No. | 85444920 |
咨询QQ
热线电话