所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Lighting Assemblies |
| Connector End A | Plug |
| Connector End A Pin Count | 2 |
| Connector End B | S Line Outlet |
| Wire Gauge - AWG | 18 |
| Length | 2 ft |
| Color | White |
| Current Rating | 7 A |
| Description/Function | Nector LV2 outlet to plug |
| Number of Conductors | 2 |
| Series | Nector S Line |
| Voltage Rating | 42 V |
| Life | New At Mouser |
| 1st Connector | Plug - Mini HVL LV-2 |
| Standard Package | 100 |
| 2nd Connector | Outlet - Mini HVL LV-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Gender | Plug-Plug |
| Packaging | Tube |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Connector Type A | 2POS Power |
| Connector Type B | 2POS Power |
| Cable Length | 0.6 m |
| Cable Length - Imperial | :2ft |
| Cable Length - Metric | :0.61m |
| Jacket Color | :White |
| Cord Category | :SVT |
| For Use With | :NECTOR S LINE |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85444290 |
咨询QQ
热线电话