所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Microprocessors - MPU |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Core | Rabbit 4000 |
| Data Bus Width | 8 bit, 16 bit |
| Maximum Clock Frequency | 60 MHz |
| Interface Type | Ethernet |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V, 3.3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | LQFP-128 |
| I/O Voltage | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| On-Chip ADC | No |
| Processor Series | Rabbit 4000 |
| Series | Rabbit 4000 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 128-LQFP (14x14) |
| Packaging | Tray |
| Voltage | 2.5V, 2.7V, 3V, 3.3V |
| Standard Package | 90 |
| Processor Type | Rabbit 4000 8-bit |
| Speed | 60MHz |
| Package/Case | 128-LQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Core Size | :8bit |
| Program Memory Size | :- |
| Supply Voltage Min | :1.8V |
| Supply Voltage Max | :3.3V |
| Digital IC Case Style | :LQFP |
| No. of Pins | :128 |
| CPU Speed | :60MHz |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| Clock Frequency | :60MHz |
| Memory Type | :Glueless |
| No. of Bits | :8 |
| No. of Timers | :12 |
| Operating Temperature Range | :-55°C to +85°C |
| Supply Voltage Range | :1.8V to 3.3V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.003 |
| Tariff No. | 85423110 |
咨询QQ
热线电话