所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 128-LQFP (14x14) |
| Packaging | Tray |
| Voltage | 2.5V, 2.7V, 3V, 3.3V |
| Standard Package | 90 |
| Processor Type | Rabbit 3000 8-Bit |
| Speed | 55.5MHz |
| Package/Case | 128-LQFP |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V to 3.6 V |
| Product Category | Microprocessors - MPU |
| Data Bus Width | 8 bit |
| Number of Programmable I/Os | 56 |
| Series | Rabbit 3000 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Package / Case | LQFP-128 |
| Maximum Clock Frequency | 55.5 MHz |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| CPU Speed | :55.5MHz |
| No. of I/O's | :56 |
| Digital IC Case Style | :LQFP |
| No. of Pins | :128 |
| Embedded Interface Type | :Serial |
| Supply Voltage Min | :1.8V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| MSL | :- |
| Clock Frequency | :55.5MHz |
| Core Size | :8bit |
| Memory Type | :Glueless |
| No. of Bits | :8 |
| No. of Timers | :11 |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Operating Temperature Range | :-55°C to +85°C |
| Program Memory Size | :- |
| Supply Voltage Range | :1.8V to 3.6V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.003 |
| Tariff No. | 85423110 |
咨询QQ
热线电话