te connectivity / raychem wire
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Pack: | 1 |
| Large Recovered Length | 0.350" (9.0mm) |
| Small Diameter Recovered | 0.220" (5.6mm) |
| Small Diameter Supplied | 0.944" (24.0mm) |
| Color | Black |
| Large Diameter Recovered | 0.944" (24.0mm) |
| Material | Polyolefin, Semi-Rigid |
| Shell Size - Insert | 21 |
| Standard Package | 5 |
| Small Recovered Length | 0.330" (8.5mm) |
| Large Diameter Supplied | 0.940" (23.9mm) |
| Type | Boot |
| Total Length Recovered | 1.020" (26.0mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Approved Standards | BS-G-198-5-DA, DEF Std 59-97 Issue 3 Type DA, SAE AS I 81765/1, Type I, UL 224, File E85381 |
| Power Cable Accessory | No |
| 入口尺寸(编织或磁力成型适配器) | 4, 5, 6 |
| Molded Part Type | Molded Boot |
| Wire/Cable Outside Diameter | .236 in, .276 in, .3 in, .31 in, .35 in, .39 in, 10 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm |
| 材料 | 改性聚烯烃 |
| Lipped | Yes |
| Adhesive Pre-Coat | Yes |
| 电缆直径范围 | 5.6 – 13 mm [ .22 – .512 in ] |
| Adhesive Options | /42 Precoat, -20 – 60°C (-4 – 140°F) |
| 符合政府资质 | 否 |
| 粘合剂类型 | 通用预涂粘合剂 |
| 入口尺寸(Tinel-Lock 适配器) | 4, 5 |
| 工作温度范围 (°C) | -20 – 60 |
| 材料系统代码 | 10 |
| 入口尺寸(自旋耦合适配器) | 4 – 5 |
| Fluid/Chemical Resistance | Suitable for occasional exposure to fluids |
咨询QQ
热线电话